RUS

Uz galvenoLapas karteRakstiet mums

PAR MUMS OBJEKTI UN ATSAUKSMES KONTAKTI

Pirmsskolas izglītības iestāde "SPODRĪBA", Upes ielā 14, Dobelē
Valsts zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrs, Rīga, Dzirciema 20
Daudzdzīvokļu dzīvojamā māja Liesmas iela, Rīga
AS DZINTARS
Ofisa un daudzdzīvokļu ēka Muitas 1, Rīga
RUNDĀLES PILS
Ofisa un noliktavas komplekss "Veži" Salaspils pag.
Ofisa ēka "BALTIJAS OFISS" G.Astras 8b, Rīga
Ķekavas putnu fabrika
LATINA, autotehniskais centrs, Liepāja
5st.admin.ēka TEREZES 5, RĪGA
P.STRADIŅA SLIMNĪCA
REVERS
JUMIKS
WMT BALTIC
LINDSTROM
LIELZELTIŅI
RIETUMU BANKA
RĪGAS STARPTAUTISKĀ AUTOOSTA
LATINA
KRASTA CENTRS
RADISSON SAS Hotel
AUTOSCAN
KÖNIG EUROTRANS
Pirmsskolas izglītības iestāde "SPODRĪBA", Upes ielā 14, Dobelē 2009.gadā uzsākta pirmskolas ventilācijas sistēmu rekonstrukcija
Valsts zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrs, Rīga, Dzirciema 20 2009.gada augustā pabeigti ventilācijas sistēmas un automātikas montāžas darbi
Daudzdzīvokļu dzīvojamā māja Liesmas iela, Rīga 2009.gada janvārī pabeigti ventilācijas montāžas darbi.
AS DZINTARS 2008.gadā turpinājās ventilācijas un gaisa kondicionēšanas iekārtu piegādes un montāžas darbi. Sākot ar 2004.gadu LENNOX un HITACHI iekārtas bija piegādātas un samontētas vairākos AS "Dzintars" ražošanas iecirkņos.
Ofisa un daudzdzīvokļu ēka Muitas 1, Rīga 2008.gada septembrī pabeigti ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu montāžas darbi ofisa un daudzdzīvokļu ēkā Muitas 1, Rīga. Bija uzstādītas LENNOX un HITACHI ventilācijas un gaisa kondicionēšanas iekārtas.
RUNDĀLES PILS 2008.gadā augustā bija pabeigta ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu kopējā rekonstrukcija. Uzstādīta LENNOX iekārta. Laikā no 2001.g. – 2003.g. bija veikti ventilācijas sistēmas atjaunošanas darbi dažās pils zālēs. Uzstādītas LENNOX gaisa apstrādes iekārtas un NORDMANN ENGINEERING gaisa mitrināšanas iekārtas.
Ofisa un noliktavas komplekss "Veži" Salaspils pag. 2007.gada decembrī bija nodota ekspluatācijā ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēma. Uzstādītas LENNOX iekārtas.
Ofisa ēka "BALTIJAS OFISS" G.Astras 8b, Rīga 2006.gada decembrī bija nodota ekspluatācijā ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēma. Tika uzstādītas LENNOX fan coil iekārtas, HITACHI CHILLER ar 776 kW jaudu un ventilācijas iekārta LENNOX KLM25.
Ķekavas putnu fabrika 2006.gada sākumā tika pabeigti ventilācijas sistēmas montāžas darbi putnu fabrikā "Ķekava". Uzstādīta LENNOX KLM ventilācijas iekārta.
LATINA, autotehniskais centrs, Liepāja 2005.gada aprīļa menēsī tika pabeigti ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu montāžas darbi jaunajā autotehniskajā centrā, Liepājā. Uzstādītas LENNOX un HITACHI ventilācijas un gaisa kondicionēšanas iekārtas.
5st.admin.ēka TEREZES 5, RĪGA 2004.-2005.gadu laikā, veicot darbu vairākos etapos, tika uzstādīta gaisa kondicionēšanas sistēma, izmantojot LENNOX fan coil(u) iekārtas. 2003.gada beigās bija uzstādīts HITACHI CHILLER agregāts ar 160 kW lielu jaudu, nodrošinot nepieciešamo ēkas gaisa dzesēšanas sistēmas funkciju darbību.
P.STRADIŅA SLIMNĪCA 2004.gada oktobra menēsī bija pabeigta 2.operāciju bloka telpu ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu rekonstrukcija. Uzstadīta LENNOX ventilācijas un dzesēšanas iekārta.
REVERS 2003.gada septembrī tika pabeigti ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu montāžas darbi. Uzstādīta LENNOX ventilācijas iekārta un gaisa kondicionēšanas sistēma MULTIZONE HITACHI.
JUMIKS 2002.gada jūlijā bija nodota ekspluatācijā ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēma. Tika uzstādītas LENNOX iekārtas KLM 10 un LSA 120C.
WMT BALTIC 2002.gada jūlijā bija nodota ekspluatācijā ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēma. Tika uzstādītas LENNOX iekārtas KLM 10 un LSA 120C.
LINDSTROM 2003.gada martā pabeigti ventilācijas un gaisa kondicionēšanas montāžas darbi. Uzstādītas LENNOX iekārtas KLM 6, KLM 2.5, HS 29, kā arī gaisa kondicionētāji HITACHI.
LIELZELTIŅI 2002.gada beigās uzstādīta ventilācijas un gaisa dzesēšanas sistēma. Tika izmantotas LENNOX un REMAK ventilācijas iekārtas.
RIETUMU BANKA 2002.gada sākumā tika pilnībā pabeigti 1, 2, 3, 4, 5, 6 stāvu ventilācijas sistēmu rekonstrukcijas darbi ēkai Brīvības ielā 54. Bija uzstādītas LENNOX iekārta KLM 25 un HITACHI kondicionētāji. 2003.gada martā tika ierīkota gaisa mitrināšanas sistēma ar NORDMANN ENGINEERING tvaika mitrinātājiem.
RĪGAS STARPTAUTISKĀ AUTOOSTA 2004.gada decembrī bija nodota ekspluatācijā sanitāro mezglu ventilācijas sistēma. 2003.gada decembrī bija pabeigta 2.stāva bijušo restorāna telpu ventilācijas sistēmu rekonstrukcija. Uzstaditās Lennox ventilācijas un dzesēšanas iekārtas. 2002.gada decembrī bija nodota ekspluatācijā ventilācijas sistēma. Uzstādītas LENNOX iekārtas KLM 6; 4; 2.5; HS 29 un HITACHI gaisa kondicionētāji.
LATINA 2003.gada jūlijā bija izpildīti ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu uzstādīšanas darbi. Tika samontēti HITACHI UTOPIA kondicionētāji un ventilācijas iekārta KLM.
KRASTA CENTRS 2001.gada septembrī bija pabeigti gaisa kondicionēšanas un ventilācijas sistēmu uzstādīšanas darbi. Samontēta LENNOX iekārta KLM 16.
RADISSON SAS Hotel 2000.gada martā bija uzstādīti HITACHI gaisa kondicionētāji un samontēta ventilācijas sistēma.
AUTOSCAN 1999.gadā bija izpildīti ventilācijas un gaisa kondicionēšanas darbi.
KÖNIG EUROTRANS 2000. gada oktobrī bija nodota ekspluatācijā ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēma. Samontētas LENNOX iekārtas un HITACHI gaisa kondicionētāji.


SIA "VENTORS" Stopiņu 20, Rīga, LV-1035
tel: (371) 6 7134122, faks: (+371) 6 7134219, e-mail:ventors@ventors.lv